Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Kalendarz - NOSPR

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
  15. 15
  16. 16
  17. 17
  18. 18
  19. 19
  20. 20
  21. 21
  22. 22
  23. 23
  24. 24
  25. 25
  26. 26
  27. 27
  28. 28
  29. 29
  30. 30
  31. 31
Wtorek
JazzKLUB / Hoshii – jazzowe pragnienia Kuby Więcka
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

JazzKLUB / Hoshii – jazzowe pragnienia Kuby Więcka

Sala kameralna

Brak biletów
Środa
Edukacyjny koncert symfoniczny dla szkół
Edukacja
/
Koncerty edukacyjne
12:00

Edukacyjny koncert symfoniczny dla szkół

Sala koncertowa

Czwartek
WIDZIMY SIĘ WIECZOREM – JESIENNA TRASA KONCERTOWA NOSOWSKIEJ
Koncerty zewnętrzne
18:00

WIDZIMY SIĘ WIECZOREM – JESIENNA TRASA KONCERTOWA NOSOWSKIEJ

Sala koncertowa

Mozart i jego satyra
Koncerty kameralne
/
Mój Karnet
19:30

Mozart i jego satyra

Sala kameralna

Brak biletów
WIDZIMY SIĘ WIECZOREM – JESIENNA TRASA KONCERTOWA NOSOWSKIEJ
Koncerty zewnętrzne
20:30

WIDZIMY SIĘ WIECZOREM – JESIENNA TRASA KONCERTOWA NOSOWSKIEJ

Sala koncertowa

Sobota
Co słychać w kosmosie? / Spotkanie z dr. Sławoszem Uznańskim – astronautą projektowym Europejskiej Agencji Kosmicznej
19:00

Co słychać w kosmosie? / Spotkanie z dr. Sławoszem Uznańskim – astronautą projektowym Europejskiej Agencji Kosmicznej

Sala kameralna

Niedziela
NOSPR / Nesterowicz / Soyoung Yoon / Przyszłość to prostota?
S3Abonament
/
Koncerty symfoniczne
12:00

NOSPR / Nesterowicz / Soyoung Yoon / Przyszłość to prostota?

Sala koncertowa

Brak biletów
Brahms, Schubert & Ysaÿe
Koncerty kameralne
/
Mój Karnet
18:00

Brahms, Schubert & Ysaÿe

Sala kameralna

Kup bilet
Poniedziałek
Orkiestra Akademii NOSPR & Vincent Kozlovsky / Suita taneczna
Edukacja
/
Scena Młodych
19:30

Orkiestra Akademii NOSPR & Vincent Kozlovsky / Suita taneczna

Sala koncertowa

Kup bilet
Środa
Kalejdoskop / „Wszystko w rękach smyczków” – o instrumentach smyczkowych
Edukacja
/
Kalejdoskop
09:30

Kalejdoskop / „Wszystko w rękach smyczków” – o instrumentach smyczkowych

Sala kameralna

Kalejdoskop / „Wszystko w rękach smyczków” – o instrumentach smyczkowych
Edukacja
/
Kalejdoskop
11:30

Kalejdoskop / „Wszystko w rękach smyczków” – o instrumentach smyczkowych

Sala kameralna

Czwartek
NOSPR / Karlsen / Damerau / Zmierzch bogów
S1Abonament
/
Koncerty symfoniczne
19:30

NOSPR / Karlsen / Damerau / Zmierzch bogów

Sala koncertowa

Kup bilet
Piątek
Audycje organowe / grupy przedszkolne
Edukacja
/
Audycje organowe
09:30

Audycje organowe / grupy przedszkolne

Sala koncertowa

Audycje organowe / klasy I-III szkół podstawowych
Edukacja
/
Audycje organowe
11:00

Audycje organowe / klasy I-III szkół podstawowych

Sala koncertowa

Audycje organowe / klasy IV-VI szkół podstawowych
Edukacja
/
Audycje organowe
12:30

Audycje organowe / klasy IV-VI szkół podstawowych

Sala koncertowa

Sobota
Camerata Silesia / Trumna na katafalku
Muzyka chóralna
/
Mój Karnet
19:30

Camerata Silesia / Trumna na katafalku

Sala kameralna

Kup bilet
Niedziela
Yasmin Levy - Tango Project / NOSPR / Adam Sztaba
Koncerty zewnętrzne
/
Koncerty specjalne
17:00

Yasmin Levy - Tango Project / NOSPR / Adam Sztaba

Sala koncertowa

Kup bilet
Yasmin Levy - Tango Project / NOSPR / Adam Sztaba
Koncerty specjalne
/
Koncerty zewnętrzne
19:30

Yasmin Levy - Tango Project / NOSPR / Adam Sztaba

Sala koncertowa

Kup bilet
Wtorek
JazzKLUB / Słowiańska melancholia i jazzowa zadziorność - Maciej Obara Quartet
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

JazzKLUB / Słowiańska melancholia i jazzowa zadziorność - Maciej Obara Quartet

Sala kameralna

Brak biletów
Kodō - Dzieci bębna
Muzyka świata
/
Koncerty specjalne
19:30

Kodō - Dzieci bębna

Sala koncertowa

Brak biletów
Środa
Warsztaty muzyki dawnej z artystami Collegium Vocale Gent
10:00

Warsztaty muzyki dawnej z artystami Collegium Vocale Gent

Sala kameralna

Czwartek
Mozart i francuskie pejzaże
Koncerty kameralne
/
Mój Karnet
19:30

Mozart i francuskie pejzaże

Sala kameralna

Kup bilet
Piątek
Bach – geniusz, który twardo stąpał po ziemi
Edukacja
/
Koncerty edukacyjne
10:00

Bach – geniusz, który twardo stąpał po ziemi

Sala kameralna

Sobota
Grupa Rodzina mini
Edukacja
/
Grupa Rodzina mini
10:00

Grupa Rodzina mini

Sala kameralna

Dźwięki w nas i wokół nas
Edukacja
/
Dźwięki w nas i wokół nas
10:00

Dźwięki w nas i wokół nas

Sala warsztatowa NOSPR

Grupa Rodzina mini
Edukacja
/
Grupa Rodzina mini
11:00

Grupa Rodzina mini

Sala kameralna

Pasja wszech czasów / Herreweghe
Koncerty specjalne
/
Muzyka dawna
19:30

Pasja wszech czasów / Herreweghe

Sala koncertowa

Brak biletów
Poniedziałek
Loreena McKennitt
Koncerty zewnętrzne
19:30

Loreena McKennitt

Sala koncertowa

Piątek
Via crucis na Wielki Piątek
Muzyka chóralna
/
Mój Karnet
19:30

Via crucis na Wielki Piątek

Sala kameralna

Kup bilet

Wydarzenia archiwalne

Piątek 2024
NOSPR / Bringuier / Hewitt / Za ocean i z powrotem
S2Abonament
/
Koncerty symfoniczne
19:30

NOSPR / Bringuier / Hewitt / Za ocean i z powrotem

Sala koncertowa

Sobota 2024
Kwartet Śląski / Arcydzieła z kontrapunktem polskim: Zbigniew Bargielski
Koncerty kameralne
/
Mój Karnet
18:00

Kwartet Śląski / Arcydzieła z kontrapunktem polskim: Zbigniew Bargielski

Sala kameralna

Niedziela 2024
Metafizyka, kontrapunkt, piękno. Od Bacha do Mendelssohna.
Koncerty organowe
/
Mój Karnet
12:00

Metafizyka, kontrapunkt, piękno. Od Bacha do Mendelssohna.

Sala koncertowa

Koncert familijny / „EKO Szoł”
Edukacja
/
Koncerty familijne
16:00

Koncert familijny / „EKO Szoł”

Sala kameralna

CUCA ROSETA - KOBIECE FADO
Koncerty zewnętrzne
19:30

CUCA ROSETA - KOBIECE FADO

Sala koncertowa

Filtruj

Abonament

Cykle

Festiwale

Przestrzenie

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading