Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Zespół - NOSPR

Zespół

Ewa Bogusz-Moore

Ewa Bogusz-Moore

Dyrektor Naczelny i Programowy

Lawrence Foster

Lawrence Foster

Dyrektor Artystyczny, I Dyrygent

Alina Kantorska-Biegun

Alina Kantorska-Biegun

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno-Finansowych

Biuro Dyrekcji

Anna Wilińska

Asystentka Dyrekcji

Zuzanna Stach

Asystentka Dyrekcji

Dział Programowy

Anna Bywalec-Fojcik

Kierownik Działu Programowego

Anna Harasimowicz

Zastępca Kierownika Działu Programowego

Michał Koziołek

Specjalista w Dziale Programowym

Joanna Syrnicka

Specjalista ds. Nutoteki

Monika Drygalska

Specjalista ds. Nutoteki

Dział Edukacji

Anna Domańska

Kierownik Działu Edukacji

Aleksandra Batog

p.o. Kierownik Działu Edukacji

Anna Lis

Specjalista ds. Edukacji Muzycznej Dzieci

Monika Drygalska

Nauczyciel Suzuki

Dział Produkcji

Katarzyna Moliszewska-Spandel

Kierownik Działu Produkcji

Daria Brodacka

Zastępca Kierownika Działu Produkcji

Anna Kokosza

Specjalista Producent

Kamil Baron

Specjalista Producent

Rozalia Pawłowska

Specjalista Producent

Dorota Wilk

Specjalista ds. Organizacji Pracy Artystycznej

Małgorzata Czech-Pająk

Specjalista ds. Organizacji Pracy Artystycznej

Marzena Biwo

Specjalista Producent

Dział Nagrań

Wojciech Marzec

p.o. Kierownika Działu Nagrań - II Reżyser Dźwięku

Piotr Grabowski

Specjalista ds. Realizacji Dźwięku

Dział Organizacji i Rozwoju Publiczności

Katarzyna Spyra

Kierownik Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności; Koordynator ds. dostępności w NOSPR

Paweł Solski

Zastępca Kierownika Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności

Sławomir Szczurek

Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Barbara Olechowska-Nowak

Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Dorota Pieron

Kasjer Biletowy

Roman Chmielewski

Kasjer Biletowy

Piotr Stępniak

Kasjer Biletowy

Dział Marketingu i Komunikacji

Iwona Sobczyk

Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji

Szymon Maliszewski

Zastępca Kierownika Działu Marketingu i Komunikacji

Marta Grochowska

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Maria Paliwoda

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Dział Personalny

Ewa Łatka

Kierownik Działu Personalnego

Aleksandra Hałupka

Starszy Specjalista ds. Personalnych

Dział Księgowości

Dział Administracji

Sylwia Kośnik

Kierownik Działu Administracji

Małgorzata Moś

Specjalista ds. Administracji

Katarzyna Kucińska

Specjalista ds. Archiwum

Aneta Bartnicka

Specjalista ds. Administracji

Maria Wiącek

Pracownik ds. Organizacyjnych

Mirosława Jurek

Pracownik ds. Organizacyjnych

Halina Badowska-Krzywobłocka

Portier

Bogumiła Hałuzo

Portier

Dział Zarządzania Budynkiem

Mateusz Dębowy

Kierownik Działu Zarządzania Budynkiem

Edward Misielak

Zastępca Kierownika Działu Zarządzania Budynkiem

Piotr Czwordon

Specjalista Elektryk-Automatyk ds. Wentylacji i Klimatyzacji

Marcin Giełda

Główny Specjalista Elektryk

Arkadiusz Szweda

Specjalista Mechanik-Hydraulik

Dariusz Domagalski

Główny Specjalista ds. IT

Jacek Bąk

Specjalista Informatyk

Mariusz Płatek

Specjalista Elektryk

Dział Obsługi Koncertów

Adam Szymczyk

Kierownik Działu Obsługi Koncertów

Marek Jurek

Zastępca Kierownika Działu Obsługi Koncertów

Witold Baron

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Robert Ślęk

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Krzysztof Ścieszka

Specjalista Akustyk / Inspicjent

Wojciech Burski

Specjalista Akustyk

Wojciech Harasimowicz

Specjalista Akustyk

Dariusz Korcz

Lutnik

Paweł Kochanek

Stroiciel

Sebastian Grima

Stroiciel

Piotr Sadlik

Specjalista Oświetlenia

Szymon Adamczyk

Specjalista Oświetlenia

Dział Planowania i Analiz

Katarzyna Sawczak

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

Joanna Ryguła

Starszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Romana Hachuła

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

BHP

Przemysław Łaszczyk

Specjalista ds. BHP i P. Poż

Najbliższe koncerty

9. Festiwal Prawykonań / NOSPR / Franck Ollu
Festiwal Prawykonań
202118:00

9. Festiwal Prawykonań / NOSPR / Franck Ollu

Sala koncertowa

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Instalacja dźwiękowa Barbary Kingi Majewskiej (nowa data)
Festiwal Prawykonań
202116:00

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Instalacja dźwiękowa Barbary Kingi Majewskiej (nowa data)

Foyer NOSPR

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Kompopolex (koncert przeniesiony)
Festiwal Prawykonań
202118:00

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Kompopolex (koncert przeniesiony)

Sala kameralna

Anna Maria Jopek - Przestworza (nowa data koncertu)
Koncerty zewnętrzne
202120:00

Anna Maria Jopek - Przestworza (nowa data koncertu)

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Kwartet Śląski
Festiwal Prawykonań / Kwartet Śląski
202118:00

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Kwartet Śląski

Sala kameralna

Wojtek Mazolewski Quintet / MIUOSH / Krzysztof Zalewski / Spięty - Komeda
Koncerty zewnętrzne
202118:00

Wojtek Mazolewski Quintet / MIUOSH / Krzysztof Zalewski / Spięty - Komeda

Sala koncertowa

Kup bilet
Richard Bona & Alfredo Rodriguez Band (nowa data)
Koncerty zewnętrzne
202120:00

Richard Bona & Alfredo Rodriguez Band (nowa data) / Marcin Kydryński prezentuje Siesta w Drodze

Sala koncertowa

Kup bilet
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / AUKSO / Marek Moś
Festiwal Prawykonań / AUKSO
202116:00

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / AUKSO / Marek Moś

Sala koncertowa

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Kompopolex (nowa data)
Festiwal Prawykonań
202118:00

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Kompopolex (nowa data)

Sala kameralna

Makowicz / Możdżer (nowa data)
Koncerty zewnętrzne
202120:00

Makowicz / Możdżer (nowa data)

Sala koncertowa

Kup bilet

Zapisz się naNewsletter

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading