Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Zespół - NOSPR

Zespół

Ewa Bogusz-Moore

Ewa Bogusz-Moore

Dyrektor Naczelny i Programowy

Lawrence Foster

Lawrence Foster

Dyrektor Artystyczny, I Dyrygent

Zofia Zembrzuska

Zofia Zembrzuska

Zastępca Dyrektora

Biuro Dyrekcji

Ewelina Szlachta

Koordynator Biura Dyrekcji

Zuzanna Stach

Asystentka Dyrekcji

Dział Programowy

Anna Harasimowicz

Zastępca Kierownika Działu Programowego

Karolina Lucja

Specjalista ds. programu organowego i zespołów zewnętrznych

Wioleta Żochowska

Specjalista ds. Orkiestry

Joanna Syrnicka

Specjalista ds. Nutoteki

Monika Drygalska

Specjalista ds. Nutoteki

Joanna Czerwińska

Specjalista ds. Nutoteki

Angelika Kostrzewska

Specjalista ds. Administracji

Dział Edukacji

Anna Domańska

Kierownik Działu Edukacji

Aleksandra Batog

Zastępca Kierownika Działu Edukacji

Anna Lis

Specjalista ds. Edukacji Muzycznej Dzieci

Monika Drygalska

Nauczyciel Suzuki

Dział Produkcji

Katarzyna Moliszewska-Spandel

Kierownik Działu Produkcji

Daria Brodacka

Zastępca Kierownika Działu Produkcji

Anna Kokosza

Specjalista Producent

Rozalia Pawłowska

Specjalista Producent

Dorota Wilk

Specjalista ds. Organizacji Pracy Artystycznej

Małgorzata Czech-Pająk

Specjalista ds. Organizacji Pracy Artystycznej

Urszula Kondel

Specjalista Producent

Dział Nagrań

Wojciech Marzec

p.o. Kierownika Działu Nagrań - Reżyser Dźwięku

Justyna Popiel

Reżyser Dźwięku

Piotr Grabowski

Specjalista ds. Realizacji Dźwięku

Dział Organizacji i Rozwoju Publiczności

Katarzyna Spyra

Kierownik Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności; Koordynator ds. dostępności w NOSPR

Martyna Gębicka

Zastępca Kierownika Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności

Barbara Olechowska-Nowak

Starszy Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Anna Wilińska

Starszy Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Dorota Pieron

Kasjer Biletowy

Roman Chmielewski

Kasjer Biletowy

Piotr Stępniak

Kasjer Biletowy

Dział Marketingu i Komunikacji

Iwona Sobczyk

Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji

Szymon Maliszewski

Zastępca Kierownika Działu Marketingu i Komunikacji

Marta Grochowska

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Maria Paliwoda

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji, Koordynator Mediów Społecznościowych

Kamil Baron

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Łucja Siedlik

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Dział Personalny

Aleksandra Hałupka

p.o. Kierownika Działu Personalnego

Monika Cebula

Specjalista ds. Personalnych

Dział Księgowości

Dział Administracji

Paweł Solski

Kierownik Działu Administracji

Aneta Bartnicka

Zastępca Kierownika Działu Administracji

Małgorzata Moś

Specjalista ds. Administracji

Katarzyna Kucińska

Specjalista ds. Archiwum, Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Maria Wiącek

Pracownik ds. Organizacyjnych

Mirosława Jurek

Pracownik ds. Organizacyjnych

Halina Badowska-Krzywobłocka

Portier

Bogumiła Hałuzo

Portier

Dział Zarządzania Budynkiem

Mateusz Dębowy

Kierownik Działu Zarządzania Budynkiem

Edward Misielak

Zastępca Kierownika Działu Zarządzania Budynkiem

Piotr Czwordon

Specjalista Elektryk-Automatyk ds. Wentylacji i Klimatyzacji

Marcin Giełda

Główny Specjalista Elektryk

Arkadiusz Szweda

Specjalista Mechanik-Hydraulik

Dariusz Domagalski

Główny Specjalista ds. IT

Mariusz Płatek

Specjalista Elektryk

Dział Obsługi Koncertów

Adam Szymczyk

Kierownik Działu Obsługi Koncertów

Marek Jurek

Zastępca Kierownika Działu Obsługi Koncertów

Witold Baron

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Robert Ślęk

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Krzysztof Ścieszka

Specjalista Akustyk / Inspicjent

Wojciech Burski

Specjalista Akustyk

Wojciech Harasimowicz

Specjalista Akustyk / Multimedia

Jacek Bąk

Specjalista ds. estrady i multimediów

Paweł Kochanek

Stroiciel

Sebastian Grima

Stroiciel

Piotr Sadlik

Specjalista Oświetlenia

Szymon Adamczyk

Specjalista Oświetlenia

Dariusz Korcz

Lutnik

Dział Planowania i Analiz

Katarzyna Sawczak

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

Joanna Ryguła

Starszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Romana Hachuła

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

BHP

Przemysław Łaszczyk

Specjalista ds. BHP i P. Poż

Najbliższe koncerty

Podróże dookoła harmonicznego koła – seria warsztatów muzykoterapeutycznych dla grup osób ze specjalnymi potrzebami
Edukacja / Festiwal Katowice Kultura Natura - Podróż
202210:00
Dzieci grające na cymbałkach

Podróże dookoła harmonicznego koła – seria warsztatów muzykoterapeutycznych dla grup osób ze specjalnymi potrzebami

Sala warsztatowa NOSPR

NOSPR / Lawrence Foster / Frank Peter Zimmermann / Festiwal Katowice Kultura Natura
Festiwal Katowice Kultura Natura - Podróż / S2
202219:30

NOSPR / Lawrence Foster / Frank Peter Zimmermann / Festiwal Katowice Kultura Natura

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
Muzyczna joga / Festiwal Katowice Kultura Natura
Festiwal Katowice Kultura Natura - Podróż
202210:00
Zdjęcie instrumentu perkusyjnego

Muzyczna joga / Festiwal Katowice Kultura Natura

Foyer NOSPR

JazzKLUB / Joanna Duda Trio
JazzKLUB / Mój Karnet
202219:30

JazzKLUB / Joanna Duda Trio

Sala kameralna

Kup bilet
Chór smyczków / Dzień Matki w NOSPR
NOSPR kameralnie / Mój Karnet
202219:30

Chór smyczków / Dzień Matki w NOSPR

Sala koncertowa

Kup bilet
Camerata Silesia / Chłopecki in memoriam
Camerata Silesia / Mój Karnet
202218:00

Camerata Silesia / Chłopecki in memoriam

Sala kameralna

Kup bilet
Orkiestra Muzyki Nowej / Ornitologia, Owadologia, Hydrologia
Edukacja / Grupa Rodzina
202216:00

Orkiestra Muzyki Nowej / Ornitologia, Owadologia, Hydrologia

Sala koncertowa

Kup bilet
JazzKLUB / Kaze (koncert odwołany)
JazzKLUB / Mój Karnet
202219:30

JazzKLUB / Kaze (koncert odwołany)

Sala kameralna

AUKSO & L.U.C. feat. RAH!M
AUKSO / Mój Karnet
202219:30

AUKSO & L.U.C. feat. RAH!M

Sala koncertowa

Kup bilet
ECHO Rising Stars / Johan Dalene / Nicola Eimer
ECHO Rising Stars / Mój Karnet
202219:30

ECHO Rising Stars / Johan Dalene / Nicola Eimer

Sala kameralna

Kup bilet

Zapisz się naNewsletter

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading