Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety
Logo 1 Logo 2 Logo 3 Logo 4

Zespół - NOSPR

Zespół

Ewa Bogusz-Moore

Ewa Bogusz-Moore

Dyrektor naczelna i programowa

Marin Alsop

Marin Alsop

Dyrektor artystyczna i I Dyrygentka NOSPR

Zofia Zembrzuska

Zofia Zembrzuska

Zastępca Dyrektora

Biuro Dyrekcji

Zuzanna Stach

Asystentka Dyrekcji

Anna Czerwińska

Asystentka Dyrekcji

Dział Programowy

Anna Harasimowicz

Kierownik Działu Programowego

Małgorzata Czech-Pająk

Zastępca Kierownika Działu Programowego

Karolina Lucja

Specjalista ds. programu organowego i zespołów zewnętrznych

Monika Drygalska

Główny Specjalista ds. Nutoteki

Joanna Czerwińska

Specjalista ds. Nutoteki

Agata Szlufik

Specjalista

Zuzanna Walczyk

Specjalista

Angelika Kostrzewska

Specjalista ds. Administracji w dziale Programowym

Dział Edukacji

Anna Domańska

Kierownik Działu Edukacji

Aleksandra Batog

Zastępca Kierownika Działu Edukacji

Anna Lis

Specjalista ds. Edukacji Muzycznej Dzieci

Monika Drygalska

Specjalista ds. Edukacji Muzycznej – Nauczyciel Suzuki

Dział Produkcji

Katarzyna Moliszewska-Spandel

Kierownik Działu Produkcji

Daria Brodacka

Zastępca Kierownika Działu Produkcji

Anna Kokosza

Starszy Specjalista Producent

Urszula Kondel

Specjalista Producent

Paulina Marus

Specjalista Producent

Maria Zarycka

Specjalista Producent

Maria Wylężek

Specjalista Producent

Anna Gołębiowska

Specjalista Producent

Dział Nagrań

Wojciech Marzec

p.o. Kierownika Działu Nagrań - Reżyser Dźwięku

Justyna Popiel

Zastępca Kierownika działu Nagrań

Piotr Grabowski

Reżyser dźwięku

Dział Organizacji i Rozwoju Publiczności

Katarzyna Spyra

Kierownik Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności, Koordynator ds. dostępności w NOSPR

Martyna Gębicka

Zastępca Kierownika Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności

Barbara Olechowska-Nowak

Starszy Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Anna Wilińska

Starszy Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Agata Szlufik

Specjalista

Zuzanna Walczyk

Specjalista

Dorota Pieron

Kasjer Biletowy

Roman Chmielewski

Kasjer Biletowy

Piotr Stępniak

Kasjer Biletowy

Dział Marketingu i Komunikacji

Julia Jagos

Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji

Izabela Mrugała

Zastępca Kierownika Działu Marketingu i Komunikacji

Maria Paliwoda

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Alexandra Kozowicz

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Dział Personalny

Anna Burzyńska

Kierownik Działu Personalnego

Aleksandra Hałupka

Zastępca Kierownika Działu Personalnego

Lidia Czajka

Specjalista ds. Personalnych

Dział Księgowości

Elżbieta Szymura

Główny Księgowy

Violetta Nowak

Zastępca Głównego Księgowego

Anna Zbroińska

Starsza Księgowa

Dział Administracji

Aneta Bartnicka

Kierownik Działu Administracji

Katarzyna Kucińska

Zastępca Kierownika Działu Administracji

Małgorzata Moś

Specjalista ds. Administracji

Katarzyna Sulima

Specjalista ds. Administracji

Barbara Puszczewicz

Pracownik ds. Organizacyjnych

Hubert Szyszka

Pracownik ds. Organizacyjnych

Dział Zarządzania Budynkiem

Mateusz Dębowy

Kierownik Działu Zarządzania Budynkiem

Edward Misielak

Zastępca Kierownika Działu Zarządzania Budynkiem

Marcin Giełda

Główny Specjalista Elektryk

Mariusz Płatek

Specjalista Elektryk

Adrian Rybak

Specjalista Elektryk

Arkadiusz Szweda

Specjalista Mechanik-Hydraulik

Dariusz Domagalski

Główny Specjalista ds. IT

Jakub Szmidt

Specjalista ds. IT

Dział Obsługi Koncertów

Adam Szymczyk

Kierownik Działu Obsługi Koncertów

Marek Jurek

Zastępca Kierownika Działu Obsługi Koncertów

Witold Baron

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Robert Ślęk

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Krzysztof Ścieszka

Starszy Specjalista Realizator Dźwięku / Inspicjent

Wojciech Harasimowicz

Specjalista Realizator Dźwięku / Multimedia

Szymon Schaefer

Specjalista Realizator Dźwięku

Jacek Bąk

Specjalista ds. Obsługi Koncertów i Multimediów

Paweł Kochanek

Stroiciel

Sebastian Grima

Stroiciel

Piotr Sadlik

Specjalista Realizator Oświetlenia

Szymon Adamczyk

Specjalista Realizator Oświetlenia

Maksymilian Mach

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Dariusz Korcz

Lutnik

Dział Planowania i Analiz

Joanna Ryguła

Kierownik Działu Planowania i Analiz

Katarzyna Sawczak

Główny Specjalista ds. Kontrolingu

Romana Hachuła

Starszy Specjalista ds. Zamówień publicznych

Kinga Wolnik

Pracownik ds. Organizacyjnych

BHP

Przemysław Łaszczyk

Specjalista ds. BHP i P. Poż

Radca Prawny

Monika Orpel-Śmigielska

Radca Prawny

Najbliższe koncerty

NOSPR / Alsop / Polski Narodowy Chór Młodzieżowy / Mahlerowskie „Zmartwychwstanie”
S1Abonament
202419:30

NOSPR / Alsop / Polski Narodowy Chór Młodzieżowy / Mahlerowskie „Zmartwychwstanie”

Sala koncertowa

Brak biletów
JazzKLUB / Fiordy, jazz i big-band - Trondheim Jazz Orchestra
JazzKLUB / Mój Karnet
202419:30

JazzKLUB / Fiordy, jazz i big-band - Trondheim Jazz Orchestra

Sala kameralna

Brak biletów
Jeff Mills presents Tomorrow Comes The Harvest
Koncerty zewnętrzne
202420:00

Jeff Mills presents Tomorrow Comes The Harvest

Sala koncertowa

Kup bilet
FISZ EMADE TWORZYWO Symfonicznie
Koncerty zewnętrzne
202418:00

FISZ EMADE TWORZYWO Symfonicznie

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
FISZ EMADE TWORZYWO Symfonicznie
Koncerty zewnętrzne
202420:30

FISZ EMADE TWORZYWO Symfonicznie

Sala koncertowa

Kup bilet
Jakub Józef Orliński & Aleksander Dębicz #LetsBaRock
Koncerty zewnętrzne
202420:00

Jakub Józef Orliński & Aleksander Dębicz #LetsBaRock

Sala koncertowa

Marcin Kydryński prezentuje SIESTA w drodze: TRIBUTE to CESARIA EVORA
Koncerty zewnętrzne
202419:00
Cesaria Evora

Marcin Kydryński prezentuje SIESTA w drodze: TRIBUTE to CESARIA EVORA

Sala koncertowa

Kup bilet
NOSPR / Alsop / Sumino / Inauguracja sezonu 2024/2025
S2Abonament
202419:30

NOSPR / Alsop / Sumino / Inauguracja sezonu 2024/2025

Sala koncertowa

Marcin Kydryński prezentuje SIESTA w drodze: Pat Metheny - Dream Box
Koncerty zewnętrzne
202420:00

Marcin Kydryński prezentuje SIESTA w drodze: Pat Metheny - Dream Box

Sala koncertowa

Kup bilet
NOSPR / Arming / Fung / Kołysanki i symfoniczne fantazje 
S1Abonament
202419:30
Zlatomir Fung z wiolonczelą

NOSPR / Arming / Fung / Kołysanki i symfoniczne fantazje 

Sala koncertowa

Zapisz się naNewsletter

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading